Augļu krēmi ar Chia sēklām

“Rūdolfs” paplašina produktu sortimentu, sākot ražot četru veidu augļu krēmus ar čia (chia) sēklām. Jaunā produktu līnija radīta sekojot globālajām veselīga uztura tendencēm. 

“Tirgus aktualitātes liecina, ka arvien pieaug patērētāju pieprasījums pēc bioloģiskas un augstvērtīgas pārtikas. Tirdzniecībā jau esošie līdzīgas produktu kategorijas “Rūdolfs” augļu un dārzeņu krēmi kļūst arvien populārāki, tāpēc nolēmām klāstu papildināt tieši šajā virzienā. Esam rūpīgi strādājuši, lai paplašinātu sortimentu ar vēl četriem “superproduktiem”, kas bagātināti ar vērtīgām uzturvielām,” informē “Lat Eko Food” valdes priekšsēdētāja Egija Martinsone. 

Augļu krēmi ar čia sēklām bagātinās brokastu putru, jebkuru desertu, uzkodu maizītes, pankūkas vai saldējumu. Tie ir veselīga alternatīva jebkuram ēdienam, kuram parasti tiek pievienots ievārījums.

 

 

 

03.03.2020

Sakoptākā biznesa vide Ādažos

SIA Lat Eko Food saņem atzinīgu novērtējumu Ādažu novada izsludinātajā konkursā “Sakopta vide Ādažu novadā 2017”, iegūstot visaugstāko novērtējumu nominācijā “Sakoptākā biznesa vide”. 

17.12.2017

100% zaļa elektroenerģija

Rūpējoties par dabas resursu aizsardzību arī Lat Eko Food izmanto Latvijā ražotu 100% zaļu elektro no atjaunojamiem resursiem.

19.06.2017

Produktu bērniem no 4 mēnešu vecuma

Esam pateicīgi pircējiem par lojalitāti un ierosinājumiem, kas mūs stimulē aizvien uzlabot ražošanas procesus un pilnveidot produktus.

Kopā ar Latvijas Pediatru-Gastroenterologu asociāciju atzinām par lietderīgu un iespējamu paplašināt mūsu produktu patērētāju grupu, piedāvājot produktus jau no 4 mēnešu vecuma. Lai gan spēkā esošie Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi Nr.269 (2015.gada 2.jūnijs) Prasības zīdaiņu un mazu bērnu pārtikai un tās marķējumam , tāpat kā Eiropas Savienības likumdošana pieļauj īpašas pārtikas rūpniecisku ražošanu un piedāvāšanu zīdaiņiem no četru mēnešu vecumam, atbalstām Latvijas Veselības Ministrijas ieteikumus zīdaiņus līdz 6 mēnešu vecumam ēdināt vienīgi ar mātes pienu.


Pamatojoties uz šo lēmumu SIA “Lat Eko Food” uzsāk pakāpenisku noteikto produktu etiķešu nomaiņu aktualizējot atbilstošo informāciju. Informējam, ka pakāpeniskās etiķešu nomaiņas rezultātā ir iespējama īslaicīga vienāda nosaukuma produktu atrašanās veikalu plauktos  ar norādēm dažādām vecuma kategorijām, kas var radīt jautājumus no pircēju puses. Lūdzam par to informēt veikalus.

12.01.2017